Teamet bakom Meetio

De kreativa och hjälpfulla personerna hos Meetio.
Andreas Lännerberg

Andreas Lännerberg
Grundare, VD
  andreas@getmeetio.com
  +46 40 618 12 01

Johannes Bolvede

Johannes Bolvede
Medgrundare, Sälj- och marknadschef
  johannes@getmeetio.com
  +46 40 618 12 02

Linus Karnland

Linus Karnland
Medgrundare, Utvecklingschef
  linus@getmeetio.com
  +46 40 618 12 04

Christopher Carlsson

Christopher Carlsson
Utvecklare
  christopher@getmeetio.com

Camilla Kronvall

Camilla Kronvall
Sales Executive
  camilla@getmeetio.com
  +46 40 618 12 06

Mårten Holst

Mårten Holst
Sales Executive
  marten@getmeetio.com
  +46 40 618 12 05

Christian Natt och Dag

Christian Natt och Dag
Head of Partner Sales
  christian@getmeetio.com
  +46 40 618 12 07

Felicia Berglund

Felicia Berglund
Digital Marketing Manager
  felicia@getmeetio.com
  +46 40 618 12 09

Karolis Mineikis

Karolis Mineikis
Utvecklare
  karolis@getmeetio.com

Nils Thalin

Nils Thalin
UX-utvecklare
  nils@getmeetio.com

André Persson

André Persson
Regional Sales Developer
Stockholm
  andre@getmeetio.com
  +46 81 286 64 60

Grön cirkel

Du?
Vi letar alltid efter talangfulla medarbetare!

JOBBA HOS MEETIO

Lediga jobb

Inga lediga jobb som passar dig?

Vi på Meetio letar alltid efter begåvade medarbetare inom sälj, mjukvaruutveckling och marknadsföring. På Meetio gillar vi att testa nya sätt att göra saker på och vi tvekar inte att använda de senaste metoderna eller teknologierna. Också brygger vi vår egen öl.

Låter det intressant? Kontakta oss så berättar vi mer!

Kontakta oss
Meetio at Web Summit in Dublin